Ręcznie wykonane profesjonalne pędzle zaprojektowane specjalnie do pracy z farbą kredową. Nie zostawiają śladów włosia, zapewniają równomierne pokrycie, zatrzymują odpowiednią ilość farby do pomalowania pojedynczej powierzchni. Solidne: trzonek z litego, lakierowanego drewna, nierdzewna skuwka z INOX oraz sprężyste włosie, które nie rozchodzi się, nie wchłania farby i jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Inwestycja na wiele lat. Produkt najwyższej jakości dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort pracy i trwałość narzędzi.
Pędzel płaski MAŁY  1"
Profesjonalny pędzel o szerokości 1" do malowania farbą kredową. Dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości efektów malowania. Solidnie wykonany, z drewnianą rączką i mocnym, sprężystym ale delikatnym włosiem idealnie współgrającym z konsystencją farby. Łatwy do utrzymania w czystości. Inwestycja na długi czas.
PRZEZNACZENIE: krawędzie, małe szuflady, trudno dostępne miejsca, dekoracje
Cena: 35 zł
Pędzel płaski ŚREDNI  2"
Profesjonalny pędzel o szerokosci 2" do malowania farbą kredową. Dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości efektów malowania. Solidnie wykonany, z drewnianą rączką i mocnym, sprężystym ale delikatnym włosiem idealnie współgrającym z konsystencją farby. Łatwy do utrzymania w czystości. Inwestycja na długi czas.
PRZEZNACZENIE: płaskie powierzchnie np. fronty meblowe
Cena: 50 zł
Pędzel płaski DUŻY 3"
Profesjonalny pędzel o szerokości 3" (7,5 cm) do malowania farbą kredową. Dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości efektów malowania. Solidnie wykonany, z drewnianą rączką i mocnym, sprężystym ale delikatnym włosiem idealnie współgrającym z konsystencją farby. Łatwy do utrzymania w czystości. Inwestycja na długi czas.
PRZEZNACZENIE: duże, płaskie powierzchnie, np. blaty.
Cena: 95 zł
Pędzel owalny 45mm
Ręcznie wykonany, profesjonalny pędzel o średnicy 45mm. Stworzony specjalnie do farb kredowych Autentico. Włosie syntetyczne zaprojektowane specjalnie do pracy z farbą kredową - miękkie i bardzo sprężyste. Nie zostawia śladów włosia na malowanej powierzchni. Trzonek z litego drewna oraz skuwka z INOX gwarantują wyjątkową trwałość.
Cena: 100 zł
Sklep z farbami Stare na Nowe - Farby kredowe do mebli

Farba kredowa Autentico


Warszawa, Al. Niepodległości 19 - Dowiedz się więcej
604 570 351

Pędzel owalny 35mm
Ręcznie wykonany, profesjonalny pędzel o średnicy 35mm. Do malowania powierzchni meblowych: reliefowych, rzeźbionych, wypukłych, fakturowanych oraz elementów toczonych. Włosie syntetyczne zaprojektowane specjalnie do pracy z farbą kredową - miękkie i bardzo sprężyste. Nie zostawia śladów włosia na malowanej powierzchni. Trzonek z litego drewna oraz skuwka z INOX gwarantują wyjątkową trwałość.
Cena: 75 zł
Wykończenie pomalowanych mebli wysokiej jakości woskiem Autentico powinno odbywać się za pomocą wysokiej jakości pędzla.
Pędzel do wosku
Płaski pędzel do aplikacji Autentico Venice, 30 mm x 120 mm
To Pędzel, który należy mieć przy nakładaniu weneckiej farby wapiennej. Dzięki specjalnie ukształtowanemu uchwytowi masz kontrolę przez cały czas, aby tworzyć oszałamiające ściany bez irytujących twardych przystanków. Zaawansowani użytkownicy i profesjonalni malarze uwielbiają ten pędzel.
Cena: 120 zł
Cena: 120 zł
Pędzel Autentico Spalter
Zalecany do prac z farbą Autentico Venice lub  do tworzenia własnych unikalnych technik.
Cena: 180 zł