Farba kredowa do mebli Autentico w sklepie Stare na Nowe

Czym jest farba kredowa?

Dzięki nim twoje meble i inne przedmioty użytku codziennego staną się piękne , oryginalne, a co najważniejsze tylko Twoje i niepowtarzalne! Zostań stylistą swojego wnętrza już dziś.
   jest super - przyczepna, przylega do niemal każdej 
    powierzchni bez potrzeby szlifowania i usuwania starych 
    warstw
•   powstała na bazie wody i naturalnych składników,
    nie zawiera szkodliwych dodatków
•   można ją rozcieńczyć wodą lub zagęścić poprzez zostawienie
    otwartej puszki
•   posiada certyfikat na zgodność z normą EN71-3
    "Bezpieczeństwo Zabawek" co oznacza, że jest odpowiednia
    do malowania dziecięcych mebelków
•   piękne, naturalne kolory do dekoracyjnego malowania w
    każdym stylu
•   dostępna w pojemnościach 1l. i 100ml
Malowanie jest bardzo łatwe i nie trzeba być specjalnie dokładnym. Farbę można używać prosto z puszki jak i można ją mieszać z wodą, w dowolnych proporcjach. Od nas zależy jaki efekt chcemy osiągnąć.   Mnóstwo dodatkowych produktów i akcesoriów do kreatywnej zabawy sprawia, że malowanie farbami kredowymi to doskonała okazja aby twórczo spędzić czas. Dlatego też wokół malowania farbami kredowymi tworzą się społeczności
utalentowanych i sympatycznych ludzi: pasjonatów, blogerów, profesjonalnych rękodzielników oraz wielbicieli mebli „z duszą” z całego świata...


Marki Autentico nie kupisz w hipermarketach, marketach budowlanych czy w sklepach z różnymi  farbami. Produkty tej firmy sprzedawane są tylko u autoryzowanych sprzedawców w formie sprzedaży bezpośredniej. Firmy te organizują również warsztaty z użytkowania farb i innych produktów marki Autentico.

Jak malować farbą kredową?

Farby kredowe docenianie są szczególnie wśród miłośników DIY i majsterkowiczów. Farba kredowa świetnie sprawdzi się przy renowacji starych mebli, nadając im niepowtarzalny charakter dzięki efektowi cieniowania i przecierek. Farba kredowa jest niezwykle łatwa w aplikacji, nie wymaga zdzierania poprzedniej warstwy ani nakładania podkładu.

Farby kredowe to produkt zupełnie inny niż farby które znasz. Przed malowaniem farbą kredową nie trzeba szlifować powierzchni mebla, stosować gruntów ani podkładów. Brak jakichkolwiek przygotowań sprawia, że można przemalować mebel w ciągu kilku chwil i cieszyć się jego nowym wyglądem.
W naszym sklepie znajdziesz farby kredowe do mebli renomowanej marki Autentico. Produkty marki Autentico Paints wyróżniają się wysoką jakością, dużą ilością dostępnych kolorów, łatwością malowania i przystępnymi cenami. Satynowe wykończenie stwarza niesamowity efekt końcowy
Farby kredowe Warszawa, Al. Niepodległości 19
Dowiedz się więcej o naszej ofercie - tel: 604 570 351
Autentico to firma, która jest  liderem w produkcji farb kredowych na świecie i producentem najwyższej ich jakości co zawdzięcza  kompozycji składników wymyślonych  w XIV wieku i zawartości całkowicie naturalnych składników. Farba  kredowa to bardzo stary zapomniany produkt , który został odkryty  dopiero na nowo i po połączeniu z najnowszą technologią w bardzo krótkim czasie podbił  serca użytkowników na całym świecie.

Łatwa i przyjemna renowacja mebli

Farba kredowa Autentico służy do dekoracyjnego malowania. Jest najlepsza do malowania mebli w stylu gustawiańskim, francuskim, shabby chic, vintage i wielu innych.

Przecieranie i postarzanie jest tak łatwe, że nie trzeba być profesjonalistą aby uzyskać imponujący i niesamowicie naturalny efekt. Farbę kredową można stosować na wiele sposobów, za każdym razem po pomalowaniu mebla będziecie zachwyceni rezultatem swojej pracy.

Jesteśmy absolutnymi wielbicielami farby kredowej Autentico Vintage za piękną paletę kolorów oraz fantastycznie satynowe wykończenie, co daje najpiękniejsze efekty stylizacji jakie można sobie wyobrazić.

Dlaczego warto sięgnąć po farbę kredową?

Malowanie mebli farbą kredową

Farby kredowe Autentico w sklepie Stare na Nowe

Zamów farbę kredową online!


Możesz zamówić u nas farby kredowe Autentico bez wychodzenia z domu!
Dostępne kolory farb
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów farbę, a my dostarczymy ją do Ciebie.

Farby kredowe Autentico - tel: 604 570 351
Autentico Paint to angielska marka zajmująca się produkcją farb kredowych na całym świecie. Posiada szeroką gamę produktów uzupełniających, w tym: farby do ścian, mebli ogrodowych i stolarki zewnętrznej. Farba powstała z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu użytkowników dlatego posiada certyfikat zgodności z normą EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek” - co oznacza, że  można nimi malować  dziecięce mebelki.

Marka Autentico Paints od innych farb na świecie wyróżnia się wysoką jakością, dużą ilością dostępnych kolorów, łatwością malowania i przystępnymi cenami. Satynowe wykończenie stwarza niesamowity efekt końcowy.
Sklep z farbami Stare na Nowe - Farby kredowe do mebli

Farba kredowa Autentico


Warszawa, Al. Niepodległości 19 - Dowiedz się więcej
604 570 351